:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  31°C lekkie zachmurzenie

10 listopada do 12 listopada akcja „Listopadowy weekend

Komunikaty policji, listopada listopada akcja „Listopadowy weekend - zdjęcie, fotografia

Przed nami kolejny weekend i wielu kierowców będzie podróżowało po drogach całego kraju. W związku z przewidywanym nasileniem ruchu, na drogach pojawi się więcej policjantów, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących oraz reagować na łamanie przepisów drogowych w ramach trwającej od dzisiaj tj.10 listopada do 12 listopada akcji „Listopadowy weekend”. Równolegle będą prowadzone również działania Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego (NURD).

Funkcjonariusze szczególną uwagę będą zwracać na te wykroczenia, których popełnianie przez kierujących powoduje największe zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci będą sprawdzać przede wszystkim, czy kierowcy nie przekraczają dozwolonej prędkości, czy są trzeźwi, czy dzieci przewożone są w prawidłowy sposób oraz czy stan techniczny pojazdów nie stanowi zagrożenia dla osób nimi podróżujących.

W ramach działań NURD policjanci będą zwracać uwagę na używanie przez pieszych elementów odblaskowych po zmroku, poza terenem zabudowanym, na inne wykroczenia popełniane przez pieszych oraz na wykroczenia popełniane przez kierowców na szkodę pieszych.

Celem prowadzonych działań jest eliminowanie sytuacji zagrażających bezpieczeństwu wszystkich uczestników ruchu drogowego.

10 listopada do 12 listopada akcja „Listopadowy weekend komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl