:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

3 czerwca Będzie się działo

Kiedy: 2018-06-03 , godzina: 11:00 | Gdzie: Wyszogród Rynek

Sport, czerwca Będzie działo - zdjęcie, fotografia

Będzie się działo. Już 3 czerwca 2018r w Naszym mieście na wyszogrodzkim Rynku odbędą się  I Wyszogrodzkie Dni Dziecka organizowane przez Centrum Kultury Wisła przy współpracy z Biblioteką w Wyszogrodzie i Stowarzyszeniem „Mecenasów” Sportu Wyszogród oraz nabierającym coraz większego prestiżu sportowego  „ II Nadwiślański Cross Bieg Wyszogród”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „Mecenasów” Sportu Wyszogród  współdziałający z halą sportową ,  Centrum Kultury Wisła i Biblioteką Miejską. Wspólne działanie wymienionych podmiotów wspierane jest przez Starostwo Powiatowe, Gminę i Miasto Wyszogród, Urząd  Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz wyjątkowych wyszogrodzkich sponsorów , przedstawicieli firm , instytucji i osób indywidualnych , dzięki  którym możemy dużo więcej. Dziękujemy i do zobaczenia na festynie sportowo-kulturalnym.

Startujemy od godziny 11:00.  Wtedy otwarte zostanie biuro zawodów, gdzie można będzie odebrać pakiety startowe do biegu głównego. W tym samym czasie można będzie zapisać swoje dzieci do biegu „Krasnala” w którym uczestniczyć mogą dzieci w wieku przedszkolnym do 6 lat. Dystans to jedno okrążenie wokół Rynku (można pobiec z rodzicem, babcią, dziadkiem). 30 dzieci , które pierwsze zgłoszą się do biegu , otrzyma pamiątkową okazjonalną koszulkę, będą upominki i wiele innych niespodzianek. Będzie bieg sztafetowy uczniów z Zespołu Szkół w Wyszogrodzie upamiętniający 100 lecie Niepodległej Polski , będą pokazy sztuk samoobrony, fitness dance, podczas których będzie można spróbować wspólnie poćwiczyć. Dla najmłodszych miłośników piłki nożnej pokazy sztuczek techniczno-piłkarskich, różne animacje , zabawy , dmuchany Park Zabaw i wiele innych. Dla uczestników biegu po wyczerpujących zmaganiach, będzie czekał poczęstunek w postaci grochówki polowej , którą przygotuje Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie. W biegu wystąpi  reprezentacja Wyszogrodu  m.in. liczna grupa uprawiająca Crossfit o nazwie Sportowy Wyszogród.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Gminy i miasta do wspólnej zabawy i kibicowania.

Koordynatorzy : Jakub Sidor i Marek Brzozowski

Miejsce zdarzenia mapa Wyszogród


3 czerwca Będzie się działo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl