:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Dofinansowanie usunięcia materiałów zawierających azbest

Samorząd, Dofinansowanie usunięcia materiałów zawierających azbest - zdjęcie, fotografia

Gmina Czerwińsk nad Wisłą informuje, że Związek Gmin Regionu Płockiego przygotowuje wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o dofinansowanie usunięcia i unieszkodliwienia wyrobów zawierających azbest w ramach programu „Usuwania i unieszkodliwiania wyrobów azbestowych na terenie województwa mazowieckiego”. Gmina Czerwińsk nad Wisłą przystąpiła do przedmiotowego przedsięwzięcia oraz wspólnego złożenia wniosku aplikacyjnego.

Informujemy, że Wnioski:
- będą realizowane pod warunkiem otrzymania dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na 2018 r.; 


- złożenie wniosku nie stanowi zobowiązania mogącego być podstawą do roszczeń;


- dofinansowanie nastąpi pod warunkiem przyznania dotacji na powyższe zadanie dla Gminy Czerwińsk nad Wisłą.


Osoby zainteresowane utylizacją wyrobów zawierających azbest mogą składać wnioski w sekretariacie Urzędu Gminy Czerwińsk nad Wisłą. Wnioski można pobrać ze strony www.czerwinsk.pl lub odebrać osobiście w Wydziale Inwestycji i Infrastruktury pok. nr 4. Nabór wniosków prowadzony będzie od 04 kwietnia do 06 kwietnia 2018 roku. Z dotacji nie jest pokrywany koszt nowego pokrycia dachowego. 

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Czerwińsk nad Wisłą, pok. nr 4, tel. (24) 231-58-78.
Miejsce zdarzenia mapa Wyszogród


Dofinansowanie usunięcia materiałów zawierających azbest komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl