:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

„Dzień bezpiecznego kierowcy”. Płoccy policjanci będą prowadzić działania kontrolne stanu techniczne

Komunikaty policji, „Dzień bezpiecznego kierowcy” Płoccy policjanci będą prowadzić działania kontrolne stanu techniczne - zdjęcie, fotografia

„Dzień bezpiecznego kierowcy”. Płoccy policjanci będą prowadzić działania kontrolne stanu technicznego pojazdów, ponieważ kierowca może być bezpieczny tylko w sprawnym samochodzie.

Dzień 25 lipca to dzień patrona kierowców – św. Krzysztofa. Dzień ten jest obchodzony również jako „Dzień bezpiecznego kierowcy”. Właśnie na ten dzień policjanci zaplanowali działania w ramach akcji „Sprawny samochód – bezpieczny kierowca”.

Stan bezpieczeństwa na polskich drogach zależy przede wszystkim od zachowania kierowców, którzy za kierownicą muszą bezwzględnie przestrzegać przepisów ruchu drogowego i stosować zasadę ograniczonego zaufania. Kolejnym bardzo ważnym elementem, bezpośrednio przekładającym się na bezpieczeństwo kierowców, pasażerów oraz pieszych jest stan techniczny pojazdów poruszających się po drogach.

Sprawny układ hamulcowy, stan opon, sprawne oświetlenie pojazdu, to tylko niektóre elementy mające bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa podróżujących.

Mając na względzie zapewnienie bezpieczeństwa tym wszystkim, którzy korzystają z naszych dróg, policjanci w garnizonie mazowieckim, a więc również w Płocku i powiecie płockim będą prowadzić jutro – w „Dniu bezpiecznego kierowcy” wzmożone działania, których celem będzie sprawdzenie stanu technicznego pojazdów.

Pamiętać należy, że bezpieczny kierowca, to taki, który przestrzega przepisów ruchu drogowego i porusza się sprawnym pojazdem.

„Dzień bezpiecznego kierowcy”. Płoccy policjanci będą prowadzić działania kontrolne stanu techniczne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl