:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

I Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

Sport, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Puchar Wójta Gminy Czerwińsk Wisłą - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
MAR 02
Czerwińsk godz: 10:00

Taniec to jedna z najpiękniejszych i wszechstronnych form aktywności ruchowej. Zawsze zachwyca i wzbudza podziw. To radość dla tych, którzy tańczą i dla tych, co oglądają. Aby wszyscy mogli stać się świadkami tego wspaniałego tanecznego wydarzenia organizowane są turnieje tańca.

W sobotę 02.03.2019r. organizowany jest I Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą. Główny organizator – Rafał Karbowiak – właściciel Szkoły Tańca „Pasjonat” mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez tanecznych oraz prężnie rozwijającą się sekcję tańca w Czerwińsku nad Wisłą, zdecydował się zorganizować po raz pierwszy zawody taneczne w tym miejscu. Tu od razu kierujemy gorące podziękowania do Wójta Gminy Czerwińsk Pana Marcina Gortata oraz do Starosty Powiatu Płońskiego Pani Elżbiety Wiśniewskiej, który zgodził się objąć patronat honorowy nad imprezą. Do współpracy zaprosiliśmy również Szkołę Podstawową im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą, która wraz z Urzędem Gminy jest współorganizatorem tego wyjątkowego wydarzenia. Turniej Tańca odbędzie się w hali sportowej przy ul. Warszawskiej 1 w Czerwińsku nad Wisłą.

Będzie to bardzo kolorowa i ciekawa impreza kulturalno-sportowa. Mnóstwo wspaniałej muzyki, kolorowych strojów i pozytywnej energii. Pary będą występować w różnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych. Ogółem rozegranych zostanie aż 28 konkurencji. Zmagania taneczne będą oceniane przez komisję sędziowską składającą się z 10 osób. Oczywiście będzie można też kibicować reprezentantom Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego Pasjonat. Swój pierwszy występ przed publicznością będą mieli również najmłodsi adepci sztuki tanecznej z sekcji prowadzonej w tutejszej Szkole Podstawowej.

Dla wszystkich zainteresowanych podajemy ramowy program turnieju:

Ramowy plan imprezy:
Blok I godz. 10:30 – 12:45
Blok II godz. 13:30 – 15:45
Blok III godz. 17:00 – 20:00 – Gala Wieczorna (pokazy taneczne)

Patronat nad imprezą objęli:

  • Starosta Powiatu Płońskiego – Elżbieta Wiśniewska;
  • Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą – Marcin Gortat
  • Federacja Tańca Sportowego;
  • Mazowiecki Związek Tańca Sportowego;

Patroni medialni to:

  • E-Wyszogród
  • Radio Płońsk
  • Płońsk w Sieci

 

  • Wstęp na imprezę dla mieszkańców gminy Czerwińsk nad Wisłą jest bezpłatny! (za okazaniem dokumentu z adresem zameldowania).

Zapraszamy do spędzenia czasu w cudownej tanecznej atmosferze!

I Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą. komentarze opinie

  • Laboga - niezalogowany 2019-02-20 11:04:52

    Ja cię nie mogę! Ogólnopolski? Dlaczego nie Wszechświatowy?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 16:14:08

    Już nie ogólnopolski i nie wszechświatowy...
    Na gminnej stronie pokazał się plakat: teraz to się nazywa "I Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą". Trochę się ogarnęli! Nie ma nic o patronacie organizacji tanecznych, ale przybył starosta Bieniek???:):):) Jest jedna pozytywna wiadomość: z patronatu medialnego nie wycięli "e-Wyszogrodu"!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 17:51:52

    Jednak biedny jest ten Czerwińsk, a raczej "włodarze". Zobaczcie jacy analfabeci tam pracują. W treści informacji o turnieju błędy, wstyd! Ktoś już kiedyś wam pisał; nie dajecie rady z ojczystym językiem, poproście o korektę ogarniętą polonistkę.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:19:43

    Redaktor powinien robić korekty błędów ortograficznych.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 11:09:40

    "Redaktor powinien robić korekty błędów ortograficznych." Gościu, który tak napisałeś, jak sobie wyobrażasz korektę gminnej strony przez redaktora? Błędy są w plakacie umieszczonym na stronie czerwińsk.pl!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 11:39:55

    W ubiegłym roku, 4.03. był zorganizowany "Bieg Żołnierzy Wyklętych". Rok 2018 był rokiem wyborczym, potrzebne było poparcie ze strony ministra. To było preludium do propagandowej akcji ogrzewania się w cieple działaczy PIS-u.
    Teraz jest już po wyborach, żaden bieg, żadni wyklęci nie są potrzebni. Teraz są tańce i patronat pani z PO i pana z PSL/ZSL.

  • Rafał Karbowiak - niezalogowany 2019-02-22 14:50:56

    Jest mi niezmiernie miło, iż nasza impreza cieszy cię takim zainteresowaniem z Państwa strony. W woli wyjaśnienia. Zawody noszą nazwę „I Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą” i mają charakter ogólnopolski. Oznacza to, iż mogą wziąć w niej udział zawodnicy z całej Polski. Na plakacie istotnie nie ma informacji o patronacie organizacji tanecznych. Jest ona umieszczona w powyższym artykule. Dla zainteresowanych, zawody rozgrywane będą według zasad rywalizacji Federacji Tańca Sportowego oraz Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego i są wpisane do oficjalnego kalendarza imprez na rok 2019. Impreza ma na celu promocję tańca towarzyskiego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Wezmą w niej również udział zawodnicy z sekcji tańca prowadzonych w Czerwińsku nad Wisłą i Wyszogrodzie, którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z tą dyscypliną. Serdecznie zapraszam do obejrzenia zawodów, a tym samym skonfrontowania swojego wyobrażenia o tego typu imprezie z rzeczywistością. Serdecznie zapraszam.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 20:23:47

    Na plakacie poprawiono 1(jeden) błąd, pojawiły się loga organizacji tanecznych i przybyło 3 partnerów, ale super błąd w dalszym ciągu wali po oczach i uszach...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 12:11:43

    Pan Rafał napisał: < Zawody noszą nazwę „I Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą” i mają charakter ogólnopolski>. Obawiam się, że będzie to pierwszy i ostatni taki turniej. Przyszłoroczny będzie o puchar burmistrza, czego życzę tancerzom i mieszkańcom Czerwińska:)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 19:25:02

    Wypowiadają się osoby, które chyba nie mają nic wspólnego z tańcem towarzyskim.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-27 20:14:52

    Czy masz na myśli p. Rafała? Akurat ten pan zna się na tańcu. Pozostali może nie znają się na tańcu, ale znają się na ludziach sprawujących władzę w gminie Czerwińsk.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 13:49:58

    Jednak jak zwykle oszukaństwo na całej linii. Organizator licznych ogólnopolskich turniejów w różnych gminach na terenie Polski pisze, że jest to OTWARTY turniej. Cóż widzimy w czerwińskiej hali? OGÓLNOPOLSKI! Nie potraficie ustalić takiej prostej sprawy! Czyli, może jednak, jak napisał ktoś w pierwszym komentarzu: WSZECHŚWIATOWY:) Śmieją się z was w całej gminie, a nawet w powiecie i województwie! Darz Bór!

  • gość 2019-03-03 23:11:47

    Byłam, widziałam i było super. Nie rozumiem o jakie "oszukaństwo" chodzi. Impreza jakich mało. Kulturalna i dobrze zorganizowana. Miło popatrzeć. Szczególnie na najmłodszych. Jeśli tylko turniej będzie organizowany w przyszłym roku, to znów się chętnie wybiorę. Polityki do tego bym nie mieszała. Tu chodzi o wyższą kulturę i sportową rywalizację. Trzeba to zobaczyć, a potem każdy oceni sam. Mnie się podobało. Życzę powodzenia organizatorom.

Dodajesz jako: |