:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

INWESTYCJE DROGOWE W GMINIE BULKOWO

| Gdzie: Bulkowo

Gospodarka, INWESTYCJE DROGOWE GMINIE BULKOWO - zdjęcie, fotografia

W dniu 21 lipca 2015 r. została podpisana umowa z firmą PPHU RAWI-KRUSZ, Waldemar Jędraszczak na wykonanie usługi pn. „Przebudowa – modernizacja drogi gminnej nr 290415W relacji Worowice – Krubice Stare” w Gminie Bulkowo. W ramach tej inwestycji zostanie wykonana nawierzchnia żwirowa na odcinku o długości 2,1 km. Termin zakończenia robót związanych z modernizacją drogi nastąpi do 30 września 2015 r., a wartość inwestycji wynosi 127 057,16 zł.

 

 

 

 

INWESTYCJE DROGOWE W GMINIE BULKOWO komentarze opinie

  • gość 2018-06-30 12:59:17

    Przydałoby się puścić bus żeby dojechać do lekarza ,w tamtych stronach jest dużo starszych osób którzy nie mają swoich pojazdów tylko liczą na kogoś .Panie wujcie trzeba działać bo wybory idą .Dam taki przykład z likwidował pan kotłownie był PGR-Osiek nie liczył się pan ze są schorowani starsi ludzie ,ze budynki są nie ocieplone itd,niema drug dojazdowych na osiedlu wyznaczonych parkingów ,oświetlenia ,a przede wszystkim jakaś komunikacja żeby dojechać do gminy nawet dwa razy tygodniu żeby ci ludzie zrobili zakupy i opłaty zrobili itd.

  • gość 2018-06-30 13:03:53

    Praca powinna być w gminie Bulkowo a jest dużo do zrobienia przydał bysie Lid w gminie albo inny market i dobre drogi dojazdowe tylko jest sypany żwir i kamień a po zimie doły ,

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl