:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Jak przewieźć kabinę prysznicową?

Ciekawostki, przewieźć kabinę prysznicową - zdjęcie, fotografia

Transport kabiny prysznicowej zazwyczaj realizuje sklep, w którym taką kabinę kupujemy. Co jednak w sytuacji, kiedy kabina prysznicowa ma być przewieziona za granicę albo kupujemy używaną kabinę i musimy się sami zatroszczyć o jej transport?

 

Kabina prysznicowa ma duże wymiary, najdłuższy bok kabiny często przekracza 2 m długości i przez takie wymiary ciężko jest znaleźć firmę kurierską, która mogłaby się zająć transportem. W takiej sytuacji warto zlecić transport kabiny prysznicowej mniejszej firmie przewozowej. Znajdziesz ją dzięki serwisowi gielda.furgonetka.pl.

 

Wystarczy tylko dodać bezpłatne ogłoszenie i opisać szczegóły związane z kabiną, którą chcesz przewieźć. W ogłoszeniu określisz miejsce odbioru oraz miejsce dostarczenia kabiny, jej wymiary i informacje na temat planowanego terminu transportu.

 

Ogromnym plusem wyboru specjalistycznej firmy przewozowej jest to, że w takiej firmie przewóz rzeczy realizowany jest łącznie z odpowiednim zabezpieczeniem przesyłki. Zyskujesz pewność, że kabina będzie odpowiednio spakowana i dotrze bezpiecznie na miejsce przeznaczenia. Przewoźnicy zajmujący się ponadgabarytowymi transportami pomagają też w załadunku i rozładunku przesyłek, co stanowi kolejną zaletę takiego rozwiązania. Giełda Furgonetka zrzesza przewoźników, którzy mają tzw. wolne ładunki – miejsce w przestrzeni ładunkowej oraz jadą akurat w Twoim kierunku.

 

Na transporcie kabiny prysznicowej możesz naprawdę sporo zaoszczędzić. Wejdź na stronę https://gielda.furgonetka.pl/ i wystaw swoje darmowe ogłoszenie.

Jak przewieźć kabinę prysznicową? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl