:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Jarmark Tumski. 1-3 czerwca na ulicach Starego Miasta w Płocku.

Kiedy: 2018-06-01 , godzina: 10:00 | Gdzie: Płock Stary Rynek

Koncerty, Jarmark Tumski czerwca ulicach Starego Miasta Płocku - zdjęcie, fotografia

Biuro Jarmarku Tumskiego zakończyło przyjmowanie zgłoszeń na dziesiątą edycję imprezy. W ciągu trzech miesięcy wpłynęło ponad pięćset zgłoszeń z całej Polski i zagranicy. Jubileuszowy Jarmark Tumski odbędzie się w pierwszy weekend czerwca (01-03.06).

W poniedziałek 30 kwietnia upłynął termin przesyłania kart zgłoszeniowych na X Jarmark Tumski. Pracownicy Biura informują, że w tym roku do organizatorów wpłynęło ponad pięćset kart zgłoszeniowych od chętnych do rozstawienia stoiska we wszystkich pięciu strefach: handlowej, kolekcjonerskiej, sztuki, dziecięcej i militaria. Ponadto podczas imprezy pojawi się więcej kolekcjonerów niż w latach poprzednich. To dobra informacja dla wszystkich, którzy na Jarmarku poszukują wyjątkowych skarbów.

W najbliższych dniach organizatorzy podadzą więcej informacji dotyczących atrakcji na X Jarmarku Tumskim.

Impreza odbędzie się w dniach 1-3 czerwca na ulicach Starego Miasta w Płocku. 

Sponsorem X Jarmarku Tumskiego jest PKN ORLEN.

Partnerzy medialni:
Tygodnik Płocki, Gazeta Wyborcza, Dziennik Płocki, Radio RPL, KRDP, Radio ESKA, Sochaczew24.info, My Virtual Museum, E-Wyszogród.pl, Historia.org.pl

Miejsce zdarzenia mapa Wyszogród


Jarmark Tumski. 1-3 czerwca na ulicach Starego Miasta w Płocku. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl