:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Kubek dla Rodaka

Ludzie, Kubek Rodaka - zdjęcie, fotografia

Kubek dla Rodaka

Kochani, zbieramy KUBKI dla naszych Rodaków z Kazachstanu i Polski, którzy przyjadą na tegoroczną edycję Wakacji dla Rodaka.
Dlaczego KUBKI ? Odpowiedź jest prosta - 60 młodzieży spędzi 3 tygodnie w Nowym Kawkowie, w Domu Rekolekcyjnym Zacheusz. Ciocia Ela - najlepsza gospodyni i dobra dusza tego miejsca cierpi na ciągły niedobór KUBKÓW, które jak wiadomo tłuką się - szczególnie przy 60 osobach. Jeśli macie w domu kubki (całe, nieposzczerbione), których nie używacie, kubki z reklamami, za którymi nie przepadacie, szklanki z duralexu, których chcecie się pozbyć - przekażcie je proszę Fundacji dla Rodaka.
Fajnie gdyby jakaś szkoła zechciała się włączyć w naszą akcję - jeśli każdy przyniósłby jeden kubek bądź szklankę - ciocia Ela będzie mogła spokojnie serwować swoje przepyszne kompoty domowej roboty.
Czego jeszcze potrzeba aby ciocia Ela mogła ugościć naszych Rodaków?
- ostrych noży
- porządnego miksera (wytrzymałego)
- innego sprzętu kuchennego (malaksery, blendery, szatkownice itp.).
Jeśli wymieniacie w domu sprzęt kuchenny na nowy, a stary jest jeszcze sprawny i szkoda wyrzucić - dorzućcie swoją cegiełkę do zapewnienia udanego pobytu naszym Rodakom.
KUBKI i inny sprzęt możecie przekazać poprzez firmę Boruta Motors Wyszogród ul.Rębowska 66 przekażemy je dalej do Fundacji dla Rodaka. Jeśli jest potrzeba odebrać coś osobiście od Was z domu zapraszam do kontaktu pod nr telefonu 505004385

.

 

Miejsce zdarzenia mapa Wyszogród


Kubek dla Rodaka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl