:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Letnie Wakacje Wyszogród

Oświata, Letnie Wakacje Wyszogród - zdjęcie, fotografia

W tegoroczne Letnie Wakacje Burmistrz  Gminy i Miasta Wyszogród Jan Boszko serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z gminy Wyszogród do wspólnego spędzenia czasu. W programie każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie sportowo i rekreacyjnie. Dzieci w czasie 3 tygodni lipca będą mogły nauczyć się podstaw pływania i je doskonalić pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Znajdzie się też coś dla miłośników jazdy na rowerze i zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach. Posłuchamy i nauczymy się jak zadbać o zdrowie na warsztatach z profilaktyki uzależnień., wyjedziemy na Termy mszczonowskie. Dla osób, które skorzystają z całego  pakietu czeka m.in. wyjazd do Energylandii oraz piknik rekreacyjno -grillowy z konkurami z nagrodami oraz rejsami tramwajem wodnym.

Operatorem  zadania  jest Stowarzyszenie "Mecenasów" Sportu Wyszogród. Koordynatorem zajęć z ramienia Urzędu Gminy jest kierownik Hali Widowiskowo Sportowej Jakub Sidor oraz Marek Brzozowski reprezentujący CK "Wisła

Letnie Wakacje Wyszogród komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl