:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C lekkie zachmurzenie

Mikołajki na Hali Widowiskowo-Sportowej w

Mikołajki na Hali Widowiskowo-Sportowej w Wyszogrodzie Minął niespełna tydzień od Mikołajek, które odbyły się 10 grudnia 2017r na rynku w Wyszogrodzie, a już za nami druga ich część, która miała miejsce na hali widowiskowo sportowej  dnia 16 grudnia. To tutaj odbył się I Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożna Oldboy o Puchar Starosty Powiatu Płockiego. W zawodach w piłkę nożną wzięli udział byli zawodnicy klubów piłkarskich takich jak: Wisła Płock, Team Wyszogród (byli piłkarze LKS Stegny), Escola Varsovia oraz Order Team Nowy Dwór Mazowiecki.

Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie „Mecenasów” Sportu Wyszogród i Centrum Kultury Wisła przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Płocku i Urzędem Gminy i Miasta Wyszogród. Program mikołajkowego turnieju był tak ułożony, aby mogły na nim skorzystać również najmłodsi kibice, którzy przyszli tego dnia na halę! Był Mikołaj z prezentami, od którego dzieci otrzymały świąteczne podarunki w postaci słodyczy, owoców oraz upominków rzeczowych. Organizator zapewnił również skromny poczęstunek dla rodziców i opiekunów dzieci.

W części dotyczącej strony czysto sportowej to turniej wygrała drużyna z Wisły Płock, wygrywając dwa mecze, jeden remisując. Drugie miejsce zajęła drużyna z Escoli Varsovia, trzecie miejsce przypadło Order Team NDM, a czwarte drużynie z Wyszogrodu.

Wyniki

Escola Varsovia vs Team Wyszogród 7:3

Order Team NDM vs Wisła Płock 0:5

Team Wyszogród vs Wisa Płock 2:10

Order Team NDM vs Escola Varsovia 4:1

Team Wyszogród vs Order Team NDM 3:2

Escola Varsovia vs Wisła Płock 1:1

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marek Gołębiewski z Escoli Varsovia Najlepszym bramkarzem turnieju został Artur Riabow z Order Team NDW Królem strzelców w turnieju został Marek Bolimowski z Wisły Płock Dla Wyszogrodu bramki zdobywali:

Paweł Kafliński 2, Jakub Sidor 2,Rafał Sidor 1, Przemerk Zaniewski 1, Artur Kaźmierczak 1, Marcin Pisarski 1 Tabela wyników końcowych:

1.Wisła Płock 7pkt

2.Escola Varsovia 4 pkt

3.Order Team NDM 3pkt

4.Team Wyszogród 3 pkt

 

Na pocieszenie naszej drużynie pozostał fakt, że spośród wszystkich drużyn grających przeciwko „Nafciarzom” wbiliśmy im najwięcej bramek, bo aż dwie  Nad prawidłowym przebiegiem gry czuwali sędziowie  Pan Łukasz i Mateusz Trawiński .

Dziękujemy Staroście Powiatu Płockiego Panu Mariuszowi Bieńkowi za objęcie Patronatem I Mikołajkowego Turnieju w Halową Piłkę Nożna Oldboy oraz Karolinie Koper Dyrektor Wydziału Promocji w Starostwie Powiatowym za wsparcie rzeczowa i okazaną pomoc w działaniach przygotowujących turniej.

Podziękowania dla Jana Boszko Burmistrza Ziemi Wyszogrodzkiej od Hani Sidor Prezes Stowarzyszenia „Mecenasów” Sportu Wyszogród oraz Marka Brzozowskiego przedstawiciela Centrum Kultury Wisła w Wyszogrodzie, za przyjęcie zaproszenia na Turniej.

Koordynatorzy turnieju, Jakub Sidor i Marek Brzozowski składają serdeczne podziękowania Hani Sidor, Arturowi Półchłopek, Łukaszowi Majewskiemu, którzy włączyli się czynie w przeprowadzenie turnieju.

Dziękujemy wszystkim, że byliście z nami!!! Do zobaczenia za rok.

Mikołajki na Hali Widowiskowo-Sportowej w komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl