:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C rozproszone chmury

Nowe ople na płockich ulicach

Komunikaty policji, płockich ulicach - zdjęcie, fotografia

12 stycznia w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku nastąpiło uroczyste przekazanie nowych radiowozów dla płockich policjantów. Cztery nowe ople trafiły do policjantów w Płocku i w Gąbinie.

Zakup nowych pojazdów został zrealizowany w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji, który zakłada, że 50 % wartości stanowią fundusze przekazane przez samorządy lub fundacje i stowarzyszenia, natomiast pozostałe 50%
to fundusze Policji.  

Zakup trzech spośród przekazywanych dzisiaj radiowozów został dofinansowany przez Fundację Orlen Dar Serca natomiast czwarty radiowóz został dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Płocku i Samorządu Gminy Słubice.

Trzy radiowozy trafią do Wydziału Ruchu Drogowego płockiej jednostki, i posłużą policjantom, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo na naszych drogach. Dzięki nowym radiowozom policjanci będą mogli skuteczniej dbać o to bezpieczeństwo zwłaszcza w zakresie przestrzegania przepisów dotyczących prędkości. Prowadzenie pojazdu z niebezpieczną prędkością jest od wielu lat jedną z głównych przyczyn powstawania wypadków drogowych
– w tym również tych ze skutkiem śmiertelnym.

Czwarty radiowóz będzie wspomagał policjantów pełniących służbę na terenie gmin Gąbin
i Słubice.

Kluczyki do nowych radiowozów wręczyli dzisiaj Starosta Płocki Pan Mariusz Bieniek, przedstawicielki Fundacji Orlen Dar Serca – Pani Iwona Tandecka i Pani Wioletta Kulpa oraz Wójt Gminy Słubice, Pan Krzysztof Dylicki.

Kapelan płockiej Policji, ksiądz Kanonik Jerzy Ławicki poświęcił nowe pojazdy, które już od dzisiaj będą wspomagały policjantów w służbie.

Nowe ople na płockich ulicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl