:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Przyznano Nagrody Wójta Gminy Mała Wieś za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

12/09/2018 22:51
Samorząd, Przyznano Nagrody Wójta Gminy Mała Wieś osiągnięcia szkolnym 2017/2018 - zdjęcie, fotografia

Na podstawie Uchwały Nr 202/XXVIII/2017 Rady Gminy Mała Wieś z dnia 30 sierpnia 2017 r. w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Uzdolnionych Dzieci                i Młodzieży z tereny Gminy Mała Wieś oraz Uchwały Nr 203/XXVIII/2017 Rady Gminy Mała Wieś z dnia 30 sierpnia 2017 r. w sprawie przyjęcia zasad przyznawania Nagród Wójta Gminy Mała Wieś najlepsi uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjum zamieszkali na terenie gminy zostali nagrodzeni za osiągnięcia w roku  szkolnym 2017/2018. Stało się to w dniu 9 września 2018 roku podczas XX Dni Gminy Mała Wieś połączonych z Gminnymi Dożynkami. Tego dnia Wójt Gminy Mała Wieś – Pan Zygmunt Wojnarowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Mała Wieś- Pan Włodzimierz Jeznach  wręczyli uroczyście Nagrody Wójta Gminy Mała Wieś dla uczniów,  którzy w okresie od 1 września do 31 sierpnia  roku szkolnego 2017/2018 spełnili jeden  z poniższych warunków:
1. uzyskali na świadectwie szkolnym średnią ocen powyżej 5,01 oraz minimum dobrą ocenę                z zachowania;
2. zostali laureatami lub finalistami w konkursach, zawodach lub olimpiadach na szczeblu powiatowym o charakterze naukowym, sportowym lub artystycznym;
3. zostali laureatami lub finalistami  konkursów i olimpiad na szczeblu wojewódzkim                         o charakterze naukowym, sportowym lub artystycznym;
4.  zostali laureatami lub finalistami  konkursów i olimpiad na szczeblu ogólnopolskim lub międzynarodowym o charakterze naukowym, sportowym lub artystycznym.

Za wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz dziedzinach artystycznych nagrodzono 43 uzdolnionych uczniów.

Nagrodę Wójta Gminy Mała Wieś za  wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz w dziedzinach artystycznych otrzymali:

  1. Wiktoria Bąkiewicz- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny Nakwaskiej                   w  Małej Wsi,
  2. Barbara Filińska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  3. Julia Grzelak- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej w  Małej Wsi,
  4. Jaśmina Grzelak- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  5. Jakub Krzemiński- Szkoła Podstawowa w Podgórzu,
  6. Zuzanna Kamińska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                        w Małej Wsi,
  7. Oliwia Kolasa- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  8. Karol Serwiński- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi.

Nagrodę za wyniki w nauce otrzymali:

  1. Iga Marciniak- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej w  Małej Wsi,
  2. Martyna Grzelak- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej                       w  Małej Wsi,
  3. Wojciech Jeznach- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej                        w  Małej Wsi,
  4. Dominik Błaszczak- Szkoła Podstawowa w Podgórzu,
  5. Maria Tomaszewska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                    w Małej Wsi,
  6. Kacper Kuczmarski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                        w Małej Wsi,
  7. Wiktoria Wyrębkowska- Szkoła Podstawowa w Podgórzu,
  8. Julia Zofia Sobocińska- Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kobylnikach,
  9. Klaudia Sosnowska- Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie,
  10. Magdalena Drajkowska-  Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie,
  11. Oliwia Karłowicz- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  12. Julia Gąsiorowska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  13. Sebastian Gaciąk- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  14. Mateusz Filipiak- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi.

Natomiast za osiągnięcia w sporcie oraz w dziedzinach artystycznych Nagrodę Wójta Gminy otrzymali:

  1. Klaudia Michalska- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej                                 w  Małej Wsi,
  2. Marta Pawlak- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  3. Michał Kacprzak- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  4. Wiktor Kacprzak- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  5. Igor Popiołkowski- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  6. Gabriela Adamska- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  7. Patryk Brodalka- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  8. Hubert Damaziak- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  9. Kamila Dąbrowska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                          w Małej Wsi,
  10. Dawid Kłosiński- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  11. Daniel Natkowski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi
  12. Mikołaj Pielat- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  13. Jakub Borowski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  14. Magdalena Głowacka- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                   w Małej Wsi,
  15. Oliwier Boszko- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  16. Natalia Kopczyńska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                     w Małej Wsi,
  17. Jakub Gankowski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  18. Jakub Kacprzak- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  19. Jacek Wiśniewski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  20. Aisha Korzeniewska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                       w Małej Wsi,
  21. Dawid Wyrębkowski- Szkoła Podstawowa w Podgórzu.

Składamy  serdeczne gratulacje za dotychczasowe wyniki w nauce oraz osiągnięcia w sporcie i dziedzinach artystycznych,  życzymy dalszych sukcesów w trudnym procesie edukacji.

 

 

Przyznano Nagrody Wójta Gminy Mała Wieś za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Barton 21 Tani skuter

Barton 21 Skuter Motorower z silnikiem 50ccm 4 suw. Bardzo ekonomiczny , mało pali Najbardziej ekonomiczny i praktyczny pojazd dla osób szukających..


Zobacz ogłoszenie

Barton Blade 125 Nowy Model

Budowa nowego nakeda insporowana jest popularnymi japońskimi motocyklami. Masywny zbiornik paliwa, wyrazista linia kanapy podkreślają sportowy..


Zobacz ogłoszenie

Rower trójkołowy

Rower trójkołowy rehabilitacyjny Rower na dużych kołach z 3 biegowa przerzutka w tylnej piaście Duży tylny kosz na bagaż. Rower bardzo mało..


Zobacz ogłoszenie

Praca z dojazdem w PIEKARNI

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej.5525) zatrudni pracowników tymczasowych do pracy na stanowisko: PAKOWACZ/KA. Miejsce pracy: NOWY DWÓR..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez e-wyszogrod.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Boruta Motors Paweł Kłobukowski z siedzibą w Wyszogród 09-450, Rębowska 66

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"