:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Przyznano Nagrody Wójta Gminy Mała Wieś za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

Samorząd, Przyznano Nagrody Wójta Gminy Mała Wieś osiągnięcia szkolnym 2017/2018 - zdjęcie, fotografia

Na podstawie Uchwały Nr 202/XXVIII/2017 Rady Gminy Mała Wieś z dnia 30 sierpnia 2017 r. w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Uzdolnionych Dzieci                i Młodzieży z tereny Gminy Mała Wieś oraz Uchwały Nr 203/XXVIII/2017 Rady Gminy Mała Wieś z dnia 30 sierpnia 2017 r. w sprawie przyjęcia zasad przyznawania Nagród Wójta Gminy Mała Wieś najlepsi uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjum zamieszkali na terenie gminy zostali nagrodzeni za osiągnięcia w roku  szkolnym 2017/2018. Stało się to w dniu 9 września 2018 roku podczas XX Dni Gminy Mała Wieś połączonych z Gminnymi Dożynkami. Tego dnia Wójt Gminy Mała Wieś – Pan Zygmunt Wojnarowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Mała Wieś- Pan Włodzimierz Jeznach  wręczyli uroczyście Nagrody Wójta Gminy Mała Wieś dla uczniów,  którzy w okresie od 1 września do 31 sierpnia  roku szkolnego 2017/2018 spełnili jeden  z poniższych warunków:
1. uzyskali na świadectwie szkolnym średnią ocen powyżej 5,01 oraz minimum dobrą ocenę                z zachowania;
2. zostali laureatami lub finalistami w konkursach, zawodach lub olimpiadach na szczeblu powiatowym o charakterze naukowym, sportowym lub artystycznym;
3. zostali laureatami lub finalistami  konkursów i olimpiad na szczeblu wojewódzkim                         o charakterze naukowym, sportowym lub artystycznym;
4.  zostali laureatami lub finalistami  konkursów i olimpiad na szczeblu ogólnopolskim lub międzynarodowym o charakterze naukowym, sportowym lub artystycznym.

Za wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz dziedzinach artystycznych nagrodzono 43 uzdolnionych uczniów.

Nagrodę Wójta Gminy Mała Wieś za  wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz w dziedzinach artystycznych otrzymali:

  1. Wiktoria Bąkiewicz- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny Nakwaskiej                   w  Małej Wsi,
  2. Barbara Filińska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  3. Julia Grzelak- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej w  Małej Wsi,
  4. Jaśmina Grzelak- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  5. Jakub Krzemiński- Szkoła Podstawowa w Podgórzu,
  6. Zuzanna Kamińska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                        w Małej Wsi,
  7. Oliwia Kolasa- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  8. Karol Serwiński- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi.

Nagrodę za wyniki w nauce otrzymali:

  1. Iga Marciniak- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej w  Małej Wsi,
  2. Martyna Grzelak- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej                       w  Małej Wsi,
  3. Wojciech Jeznach- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej                        w  Małej Wsi,
  4. Dominik Błaszczak- Szkoła Podstawowa w Podgórzu,
  5. Maria Tomaszewska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                    w Małej Wsi,
  6. Kacper Kuczmarski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                        w Małej Wsi,
  7. Wiktoria Wyrębkowska- Szkoła Podstawowa w Podgórzu,
  8. Julia Zofia Sobocińska- Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kobylnikach,
  9. Klaudia Sosnowska- Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie,
  10. Magdalena Drajkowska-  Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie,
  11. Oliwia Karłowicz- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  12. Julia Gąsiorowska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  13. Sebastian Gaciąk- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  14. Mateusz Filipiak- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi.

Natomiast za osiągnięcia w sporcie oraz w dziedzinach artystycznych Nagrodę Wójta Gminy otrzymali:

  1. Klaudia Michalska- Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny  Nakwaskiej                                 w  Małej Wsi,
  2. Marta Pawlak- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  3. Michał Kacprzak- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  4. Wiktor Kacprzak- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  5. Igor Popiołkowski- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  6. Gabriela Adamska- Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie,
  7. Patryk Brodalka- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  8. Hubert Damaziak- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  9. Kamila Dąbrowska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                          w Małej Wsi,
  10. Dawid Kłosiński- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  11. Daniel Natkowski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi
  12. Mikołaj Pielat- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  13. Jakub Borowski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  14. Magdalena Głowacka- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                   w Małej Wsi,
  15. Oliwier Boszko- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  16. Natalia Kopczyńska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                     w Małej Wsi,
  17. Jakub Gankowski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  18. Jakub Kacprzak- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  19. Jacek Wiśniewski- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi,
  20. Aisha Korzeniewska- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego                       w Małej Wsi,
  21. Dawid Wyrębkowski- Szkoła Podstawowa w Podgórzu.

Składamy  serdeczne gratulacje za dotychczasowe wyniki w nauce oraz osiągnięcia w sporcie i dziedzinach artystycznych,  życzymy dalszych sukcesów w trudnym procesie edukacji.

 

 

Przyznano Nagrody Wójta Gminy Mała Wieś za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Skuter Elektryczny trójkołowy

Nowy Skuter elektryczny trójkołowy o mocy 800W ZIPP E-SCOOTER Może służyć osobom starszym i niepełnosprawnym. GWARANCJA 12 MIESIĘCY. Skuter jest..


Zobacz ogłoszenie

Skuter Elektryczny Volteno Lux

owy Skuter Zipp Volteno Lux Najnowsza wersja bardzo dobrej jakości i dobrej ceny skuter elektryczny z bateriami litowo jonowymi Akumulator łatwo i..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę budowlaną w

Sprzedam działkę budowlaną w Miszewie Murowanym, 1573 metry, uzbrojoną, 65 zł. za metr. Wiadomość tel. 509 113 713.


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez e-wyszogrod.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Boruta Motors Paweł Kłobukowski z siedzibą w Wyszogród 09-450, Rębowska 66

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"