:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  31°C lekkie zachmurzenie

Starostwo Powiatowe w Płocku nominowane do Strażackich Oscarów

Dzięki zgłoszeniom OSP w Staroźrebach, OSP w Wyszogrodzie i OSP w Zągotach, walczymy o tytuł najbardziej zaangażowanego społecznie pracodawcy! Czy zdobędziemy statuetkę, okaże się już 11 maja podczas uroczystej gali finałowej.

To II edycja konkursu FLORIANY, który został zorganizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz redakcję miesięcznika „Strażak”.

Konkurs skierowany jest do Ochotniczych Straży Pożarnych, samorządów i lokalnych społeczności. Ma dwa podstawowe cele: promowanie i nagradzanie najlepszych inicjatyw społecznych, których efekty wpłynęły na poprawę bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców, a także rozwój i integrację środowisk wokół wspólnych inicjatyw.

Do tegorocznej edycji wpłynęło aż 256 zgłoszeń z całego kraju i jest w sumie 12 kategorii! Kapituła, pod przewodnictwem Prezesa ZG ZOSP RP Waldemara Pawlaka, przeanalizowała i oceniła wszystkie zgłoszenia, spośród których nominowała do nagrody „FLORIANY 2018” 48 inicjatywy oraz 4 najbardziej zaangażowanych społecznie pracodawców. Wśród tej ostatniej grupy jest właśnie Starostwo Powiatowe w Płocku, które zostało zgłoszone do konkursu przez OSP w Staroźrebach, OSP w Wyszogrodzie OSP w Zągotach.

Co warte podkreślenia, najwięcej, bo aż 45 zgłoszeń, nadesłały mazowieckie OSP.

Gala finałowa odbędzie się w piątek, 11 maja 2018 r., w hali Torwar w Warszawie. Tego właśnie dnia zostaną wyłonieni oraz nagrodzeni zwycięzcy Strażackich Oscarów 2018, których prospołeczne inicjatywy zostały najlepiej ocenione. Zwycięzcy w każdej z kategorii otrzymają prestiżową statuetkę oraz atrakcyjne nagrody.

W drugiej edycji konkursu w kapitule zasiadają m.in. Waldemar PawlakJerzy Owsiak oraz Czesław Lang.

Starostwo Powiatowe w Płocku nominowane do Strażackich Oscarów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-05-14 16:02:43

    14 maja piszeta "Gala finałowa odbędzie się w piątek, 11 maja 2018 r., w hali Torwar w Warszawie." Cusik wam się pomyliło..

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl