:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C słabe opady deszczu

Sukcesy uczniów SP Wyszogród w konkrsie plastycznym

Kiedy: 2017-11-11 , godzina: 17:00 | Gdzie: Wyszogród

Konkurs plastyczny „Portret Marszałka”, zorganizowany przez Stowarzyszenie ,,Wokół Śniadeckiego" w Wyszogrodzie, skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy i Miasta Wyszogród. Celem konkursu było rozwijanie działań plastycznych, poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, jak również popularyzowanie życia i czynów Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Ze Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie (klasy IV-VII), wpłynęły 43 prace. Uczniowie, pod opieką p. Joanny Boszko, na lekcjach plastyki w szkole, malowali portret Naczelnika Państwa. Najciekawsze prace trafiły na konkurs do Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Uczniowie okazali się bardzo utalentowani manualnie, o czym świadczą zajęte ex aequo I miejsca: Jowita Janiszewska - kl. VIa, Julia Klimczewska - kl. VIIb oraz Julia Smółka - kl. VIIa

W kategorii klas I - III pierwsze miejsce zajęła Ania Janczak z klasy IIb, zaś miejsce III Pola Jasińska z klasy Ib.

Wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów przez członków komisji konkursowej nastąpiło podczas wyszogrodzkich obchodów Dnia Niepodległości.

Wszystkim uczniom gratulujemy pięknych prac, pomysłowości i wytrwałości.

Sukcesy uczniów SP Wyszogród w konkrsie plastycznym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl