:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C bezchmurnie

Trzymaj formę w SP Wyszogród

Kiedy: 2018-01-19 , godzina: 19:04 | Gdzie: SP Wyszogród

Dnia 11 stycznia nasza szkoła wzięła udział w programie  ,,Trzymaj formę'' gdzie  przystapiliśmy do akcji ,,Bądź przyjacielem ptaków''. Koordynatorem akcji jest p. Joanna Boszko. Na terenie naszej szkoły umocowaliśmy własnoręcznie wykonane karmniki. Przez okres zimowy uczniowie będą uzupełniać braki jedzenia dla ptaków. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Wyszogrodu do dokarmiania także ptaków, przede wszystkim w okresie zimowym. Dokarmiajmy ptaki,a one odwdzięczą nam wiosną swoim pięknym śpiewem.

W ramach programu ,,Trzymaj formę" wykonalismy również gazetki naścienne, przedstawiajace błędy żywieniowe, takie jak niedowaga i nadwaga oraz choroby z tym zwiazane (anoreksja i bulimia), które dotyczą nastolatków i nie tylko. Na lekcji biologii wykonaliśmy jadłospisy opisujące zbilansowaną dietę oraz braliśmy udział w mini quizie dotyczącym zdrowego trybu życia. Zachęcamy młodszych jak i starszych do nadzorowania swojej diety, ciagłego jej korygowania i jak w najkmniejszym stopniu popełniania błędów żywieniowych.

 

Trzymaj formę w SP Wyszogród komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl