:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Turniej Piłki Siatkowej z okazji ,,100 lecia Odzyskania Niepodległości"

W dniu 27.04.2018 roku Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą wziął udział w Turniej Piłki Siatkowej z okazji ,,100 – lecia Odzyskania Niepodległości”. Do rywalizacji stanęło osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Grupa A - Nauczyciele, Bank Spółdzielczy Vistula w Czerwińsku nad Wisłą, Liceum, Gimnazjum II, Grupa B – Policja Płońsk, Gimnazjum I, Gimnazjum III, Wólka Przybojewska.

            Każdy mecz dostarczył wiele emocji, nie brakowało dramatycznych rozstrzygnięć         w końcowych akcjach spotkań. W finale zmierzyli się zwycięzcy grupy A (Nauczyciele), którzy ubrani byli w okazjonalne białe koszulki oraz zwycięzcy grupy B (Policja) czerwone koszulki. Po bardzo zaciętym pojedynku, do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie –brek. Ostatecznie najlepszą drużyna turnieju okazał się zespół Nauczycieli. Po zakończeniu rozgrywek uczestnicy otrzymali dyplomy oraz puchary. Po ceremonii wręczenia nagród wszyscy uczestnicy wspólnie odśpiewali hymn narodowy.

                        Ostateczna kolejność turnieju:

  1. Nauczyciele
  2. Policja Płońsk
  3. Gimnazjum I
  4. Liceum
  5. Gimnazjum III
  6. Gimnazjum II
  7. Bank Spółdzielczy Vistula

Wólka Przybojewska


Turniej Piłki Siatkowej z okazji ,,100 lecia Odzyskania Niepodległości" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl