:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C lekkie zachmurzenie

Wieczór Świąteczny w Goławinie

W niedzielę 17 grudnia 2017 r. odbył się w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie coroczny Wieczór Świąteczny. Zgromadzoną społeczność szkolną, rodziców, dziadków i zaproszonych gości przywitał dyrektor szkoły Janusz Majewski. Swą obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą p. Marcin Gortat z rodziną, przewodniczący Rady Gminy p. Dariusz Szurmak, radny p. Zbigniew Pałac, ks. Artur Bombiński, zarząd Stowarzyszenia „Razem dla wsi”.

Dyrektor szkoły zaprosił wszystkich licznie zgromadzonych do obejrzenia i wysłuchania części artystycznej. A na nią złożyły się Jasełka przygotowane przez uczniów z projektu Z Fundacją PZU po lekcjach, słowno-muzyczne przedstawienie dzieci klasy I, i klasy 0. Uczniowie z klasy II, III i IV pomagały Mikołajowi w rozdaniu prezentów w scence przedstawionej w języku angielskim. Występy najmłodszych dopełniły recytacje i śpiewy kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klas IV – VII.

Jak co roku członkowie działającego przy szkole Stowarzyszenia „Razem dla wsi” zaprosili do obejrzenia scenek świątecznych. Dorośli ze swoistym humorem ukazali wszystkim świąteczne tradycje i częstowali słodkościami.

Piękne dekoracje, śpiewy i recytacje wprowadziły uczestników wieczoru w atmosferę zbliżających się Świąt. W świetlicy szkolnej odbył się kiermasz ozdób i pierniczków wykonanych przez dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Hanna Majewska


Wieczór Świąteczny w Goławinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl