:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Wigilia w Orszymowie

Kiedy: 2017-12-17 , godzina: 11:00 | Gdzie: Orszymowo

Religia, Wigilia Orszymowie - zdjęcie, fotografia

Wszyscy czekamy na Boże Narodzenie, ten niezwykły czas, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę i skupić na tym, co najważniejsze. 
Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas radości i wytchnienia. Wójt Gminy Mała Wieś, Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich MALWA, Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi, Starostwo Powiatowe w Płocku i Proboszcz Parafii pw. św. Floriana w Orszymowie serdecznie zapraszają 17 grudnia do Orszymowa na Msze Świętą o godzinie 11.00, po której odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd i wigilia. Po mszy św. Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich MALWA zaprasza na plac przed kościołem, na wspólną wigilię…skosztować będzie można własnoręcznie przygotowanych przez członkinie Stowarzyszenia potraw wigilijnych, a Wójt Gminy GCK MultiOsada w Małej Wsi i Starostwo Powiatowe w Płocku zadba o wyjątkową oprawę muzyczną. Do wspólnego śpiewu kolęd przed kościołem zaproszą w ich imieniu prawdziwi górale spod „Samiuśkich Tater”. 
Jesteśmy pełni nadziei, że będzie to piękny, niepowtarzalny świąteczny czas, który pozwoli rozbudzić w nas świątecznego ducha!

 —

Wigilia w Orszymowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl