:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wyniki wyborów samorządowych Wyszogród

23/10/2018 15:23
Samorząd, Wyniki wyborów samorządowych Wyszogród - zdjęcie, fotografia

W wyborach samorządowych  21 października na urząd Burmistrza Wyszogrodu w pierwszej turze wygala Iwona Gortat  
Wyniki głosowania na Burmistrza Wyszogrodu
1 - GORTAT Iwona  - 53,76 % 
2 - BOSZKO Jan - 26,31 %
3 - ZYCH Janusz - 9,10 %
4 - KŁOBUKOWSKI Paweł - 6,49 %
5 - JANCZAK Jacek - 4,34 %


Skład nowej Rady Miasta i Gminy Wyszogród
BŁASZCZYK Arkadiusz Zbigniew
MAJEWSKI Piotr
SIEKLUCKA Paulina
MISIAKOWSKA Joanna Urszula
DOMINIKIEWICZ Barbara
JANCZAK Katarzyna
SMÓŁKA Krzysztof Franciszek
LUBISZEWSKI Wojciech Wiktor
STELMACH Marcin Bartłomiej
WIŚNIEWSKI Jacek
LEWANDOWSKA Joanna Weronika
SZYMERSKA Marzena
GOLISZEK Marzena
DOBACZEWSKI Andrzej Stefan
SIELCZAK Marcin
 

Wyniki wyborów samorządowych Wyszogród komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 19:13:47

    Kto z jakiego komitetu? Ilu z peezelu?

  • Bebe - niezalogowany 2018-10-23 21:13:04

    Walka o koryto zakończona! Więc zapraszam do korytka wszystkie głodne świnki. ...ale UWAGA. ..korytko jest puste a nawet zadłużone na prawie 10 milionów złotych więc proszę o umiar. i rozliczenie poprzednich władz Miasta i tych radnych którzy tak radzili na rzecz Miasta Wyszogród. Dość PSLu w Gminie Wyszogród.

  • Bebe - niezalogowany 2018-10-23 21:14:20

    Walka o koryto zakończona! Więc zapraszam do korytka wszystkie głodne świnki. ...ale UWAGA. ..korytko jest puste a nawet zadłużone na prawie 10 milionów złotych więc proszę o umiar. i rozliczenie poprzednich władz Miasta i tych radnych którzy tak radzili na rzecz Miasta Wyszogród. Dość PSLu w Gminie Wyszogród.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 13:51:08

    Wybory i po wyborach....pchaja nie na darmowe za nasze podatki korytko.Niektorzy nie mieszkają w Wyszogadzie a znowu maja parcie ...kto glosowal na nich. Rozliczyć tych co byli i patrzeć na ręce obecnym. Może cos ktos wreszcie zrobi dla Wyszogrodu bo jak narazie tylko dla siebie i swoich rodzin ...dzieci i tym podobnym .Wszedzie tylko uklady i ukladziki. Lista radnych miasta ..ha ha to tylko dla kariery i kasy bo niczym sie do tej pory nie pokazali . Wyszogtodzianie rozliczjmy ich wszystkich ...moze wreszcie będzie sie chciało tutaj żyć

  • Bebe - niezalogowany 2018-10-24 14:28:46

    Pierwsze co trzeba zrobić dla Miasta to porządek w samym urzędzie i redukcję kosztów mam na myśli sztuczne etaty siedzą po trzy w pokoju i żadnych kompetencji do owych stanowisk pracy. ..sztuka jest sztuka. .. Odnośnie radnych to jeśli uważają się za takich społecznikow to wstyd brać za to pieniądze Panie i panowie radni.

  • Michał Strogow - niezalogowany 2018-10-24 21:35:15

    Mieszkam w Wyszogrodzie od urodzenia byłem w niedzielę na wyborach no i miałem dylemat na kogo głosować ponieważ Kandydatów z mojego okręgu(nr.4) żadnego nie znałem a( przecież Wyszogród to nie jest Las Vegas) wygrała jakaś Pani Misiakowska (ZSL)(gratuluję)i zastanawiam się czy ta pani jest na pewno z Wyszogrodu czy może ją ktoś przywiózł do Wyszogrodu w worku po cebuli.

  • gość 2018-10-26 08:57:03

    Dlaczego na stronie gminy nie ma wyników wyborów?Czyżby szok pourazowy?

  • gość 2018-10-26 14:03:12

    starzy radni kradly razem z popszednimi burmistrzami i od koryta nie odeszly

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 14:47:47

    W Czerwińsku "prowokacja" kiblowa:-):-):-)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 07:43:34

    Gratulacje dla Pani burmistrz

  • J23 - niezalogowany 2018-10-30 10:05:57

    Nie którzy radni głosy za wódę.....

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 17:04:00

    To fakt. W niektórych okręgach wyborczych był problem z kartami i nikt do tej pory nic z tym nie zrobił.

  • gość 2018-11-02 16:45:20

    Stara rada zniszczyła darmowa rechabilitacje w ramach NFZ, która była w Wyszogrodzie od lat zamiast pomagac ludziom to zrobili utrudnienie i to duze więc dostali podziękowanie przy urnach .Nową prowadzi syn radnego przypadek i to prywatną bez umowy z NFZ.Zobaczymy jak nowa rada sie sprawdzi,duzo kazdy obiecywał przed wyborami.

  • gość 2018-11-18 17:54:33

    w wYSZOGRODZIE gORTAT ŻONA A W cZERWIŃSKU gORTAT MĄŻ NA URZĘDZIE, KLAN GORTATÓW, A ICH OJCIEC WALCZYŁ ZA WOLNOŚĆ, WIDOCZNIE WYWALCZYŁ JĄ TYLKO DLA SWOICH DZIECI