:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek na skrzyżowaniu w Wyszogrodzie

Wypadki, Wypadek skrzyżowaniu Wyszogrodzie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

18 lutego 2019

Tuż przed północą wypadek.

Wyszogród skrzyżowanie z drogą nr 62.

 

Komunikat KM Policji Płock

Wczoraj ok godz. 21:20 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wyszogród , na drodze krajowej nr 62.

Przybyli na miejsce policjanci, wstępnie ustalili, że do zderzenia  pojazdów doszło na skrzyż. DK-62 z ul. Warszawską. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, audi oraz range rover. Pasażerowie audi, dwóch 19-  latków z powiatu płockiego, przewiezionych zostało do szpitala w Sochaczewie natomiast kierujący audi 20- latek z obrażeniami nie zagrażającymi życiu zabrany został do szpitala w Płocku. Przed przybyciem policjantów , z miejsca zdarzenia oddalił się kierujący pojazdem marki Range Rover , został tylko pasażer , który z urazem ręki został przewieziony do szpitala.

Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania kierowcy range rovera,  na miejscu wykonywanych czynności, pracował policjant z psem patrolowo – tropiącym. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że kierujący range roverem kilka godzin po zdarzeniu  zgłosił się do szpitala. W szpitalu wobec mężczyzny zostały wykonane niezbędne czynności procesowe.

 

foto OSP Wyszogród

Miejsce zdarzenia mapa Wyszogród

Wypadek na skrzyżowaniu w Wyszogrodzie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 07:03:40

    Ciekawe kto synchronizol pracę sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu. Sam ustępowalem pierwszeństwa wielokrotnie jadącym niby na zielonym od strony Płocka lub Warszawy. Dla mnie nadal jest tam ustąp pierwszeństwa dla DK62 w innym przypadku dawno bym podzielił los chłopaków.

  • gość 2019-02-19 08:16:29

    Kierowca na czerwonym przejechał bo był pijany. Na dodatek uciekł z miejsca wypadku!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 08:31:05

    Zgadzam się z tym jestem tego samego zdania...

  • Gośćggg - niezalogowany 2019-02-19 08:35:25

    Wiadomo co z chlopakami?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 09:16:15

    My z mężem nadjechaliśmy akurat na ten wypadek i faktycznie strażacy kogoś szukali

  • gość 2019-02-19 09:37:05

    Też byłam świadkiem tego wypadku, mam nadzieję, że kierowca z Audi przeżył bo nieciekawie to wyglądało.

  • gość 2019-02-19 10:13:37

    Z chłopakami nie jest wesoło. Bo bohaterem jest po pijaku prowadzić a jak przychodzą konsekwencje własnych czynów to się spieprza w krzaki. No szukali bo kierowca nawiał. Jedna z kar powinna być: zamiatanie i sprzątanie ulic w Wyszogrodzie z naszywką jechałem po pijaku i wyrządziłem taką szkodę ..... Kary finansowe i więzienie nie są resocjalizacją, najlepszą resocjalizacją jest upokorzenie we własnym środowisku.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 15:45:07

    Z chlopakami juz jest lepiej, kierowca zyje tak jak i reszta. Kierowca sam sie zglosil do szpitala z obrazeniami. Pilnuje go policja bo probowal uciec. Z wiadomosci ze szpitala wynika ze kierowca byl pijany i jest znany z twarzy w wyszogrodzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 20:32:09

    I do tego osp Wyszogród bardzo dobrze kryło swoich znajomych którzy jechali. Na ich nieszczęście każdy już wie kto jechał. Pomoc innych ludzi dużo w tym pomogło.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-19 22:59:19

    Nie zgłosił się do szpitala, tylko znalazłem go przy drodze po 5tej rano i zadzwoniłem po karetkę bo ludzie przejeżdżali obojętnie obok leżącego gościa pod znakiem drogowym. Tfu!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-20 09:35:59

    Ludzie wy jesteście ponebani. Jak może ktoś powiedzieć że straż z Wyszo kogoś chroni. Chłopcy Z audi byli z wyszo A kierowca nie znany im był. Jestem ciekawy co za debil wstawił ten komentarz dno i nic więcej. Pozdrowienia dla tej osoby.

  • Artur - niezalogowany 2019-02-20 13:28:10

    Proszę poszkodowanych z Audi o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: [email protected]

  • gość 2019-02-20 15:00:50

    Nie rozumiem tego jak można przejeżdżać obok leżącego człowieka...ale nie rozumiem jak można zrobić to co on!!!

  • i,ll sleep when i,m dead - niezalogowany 2019-02-20 17:17:37

    Na wstępie monitoring, kolejną przydatną rzeczą (pomysł zaczerpniety z francuskich skrzyżowań),fotoradar który jest sprzężony z sygnalizacją świetlną, po wjeździe na czerwonym strzela zdjęcia. To naprawdę działa i Francuzi bardzo uwazają bo mandaty są kosmiczne. Myślę że to by ostudzilo zapał tych "Na ostatnią chwilę,zimne czerwone). Oczywiście jako że idzie tu ogrom ciężarówek ze wschodu, a tam zdjęcia wysłać nie można,system powinien wprowadzać numer rej. delikwenta do systemu,po czym na granicy kamery takowy numer wyłapują i szanowny Pan celnik pobiera odpowiednią opłate od szoszona, wystawia mu półroczny zakaz wjazdu do PL-tak jak w przypadku poważnych wykroczeń robią Niemcy. Strażaki wiedzieli od samego początku o co chodziło, ale jest to hermetyczna i lojalna organizacja-tzw Państwo w Państwie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 20:35:31

    Dorośli ludzie a tacy nieodpowiedzialni mówię o tych pijanych, szkoda chłopaków z Audi muszą teraz cierpeć a jak by zginęli , ten kierowca tak jak ktoś napisał powinien sprzątać ulice i nosić plakat na plecach "jechałem po pijaku'". człowieku ty nie masz chyba dzieci a ja masz to gratuluję potencjalny zabójco rozumu.

  • gość 2019-02-21 21:23:37

    Nieodpowiedzialni! Delikatnie powiedziane...i weź człowieku małe dziecko do auta, jak strach samemu wsiąść i gdzieś jechać jak tacy mądrzy ludzie jeżdżą po drogach...Ciekawe co Panowie teraz na trzeźwo mają do powiedzenia!

  • gość 2019-02-22 21:14:45

    No to teraz koleś ma na prawdę sranie w gaciach. Kolegium sprawa w sądzie, dodatkowo ubezpieczyciel ścignie z jego majątku wszystkie koszty. Począwszy od kosztów auta po wszelkie koszty związane z leczeniem i odszkodowaniem. A jeśli któryś z chłopaków dostanie rentę będzie wypłacana z jego majątku. Takie są efekty prowadzenia na gazie. Na miejscu poszkodowanego wytoczył bym sprawę przeciwko sprawcy z obowiązkiem zabezpieczenia środków na remont(zakup nowego pojazdu), leczenie, zadośćuczynienie i ewentualną rentę. Wtedy pijak poczuł by co to naprawdę mieszkanie pod znakiem (mostem). Bo zapewne jego własny dom by poszedł pod młotek.

  • gość 2019-02-24 21:08:03

    A morze wkońcu te światła poprawją...I DODATKOWE LUSTRO WIDOKU Z ZAM WAW..

Dodajesz jako: |