:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Zapraszamy na uroczyste zakończenie Małej Akademii Chopinowskiej

Kiedy: 2018-01-07 , godzina: 11:35 | Gdzie: Żelazowa Wola

Jesienno-zimowy cykl zajęć w Małej Akademii Chopinowskiej dobiega końca. Na ostatnie spotkanie zapraszamy 7 stycznia. Tematem przewodnim zajęć będzie kolorystyka w naturze i sztuce. Rozpoczniemy warsztatem drukarskich technik reprodukcji obrazu, zaś w części muzycznej dzieci poprzez wysłuchanie fragmentów utworów kontrastujących ze sobą w warstwie kolorystycznej m.in. Fryderyka Chopina, Maurice Ravela, czy Wojciecha Kilara będą kreować własne zbiory obrazów skojarzeń.

Przed Małą Akademią Chopinowską, o godzinie 10.30 tradycyjnie odbędą się Najmłodsi Melomani, czyli półgodzinne zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Styczniowe spotkanie zakończy uroczyste podsumowanie mijającego sezonu połączone z wręczeniem każdemu z uczestników zajęć dyplomu i upominków.

W galerii zdjęć znajdą Państwo kilka fotografii z poprzedniego spotkania Małej Akademii Chopinowskiej oraz poprzedzających ją zajęć umuzykalniających dla najmłodszych.

Fot. Małgorzata Kazur / NIFC

Rezerwacje:
Dom Urodzenia Fryderyka Chopina i Park w Żelazowej Woli
Żelazowa Wola 15, 96-503 Sochaczew
e-mail: [email protected]
tel.: (+48 46) 863 33 00; (+48 46) 861 11 98 (w godzinach 9.00-16.00)

Najmłodsi Melomani, g. 10.30
koszt: 15 zł pojedyncze zajęcia
(dla uczestników Małej Akademii Chopinowskiej - wstęp wolny)

Mała Akademia Chopinowska, g. 11.00–12.30
koszt: 15 zł pojedyncze zajęcia

Zapraszamy na uroczyste zakończenie Małej Akademii Chopinowskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl