:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Złote Gody w Gminie Czerwińsk

Piękny jubileusz długoletniego Pożycia Małżeńskiego obchodziły w piątek 01 grudnia 2017 r. pary małżeńskie z terenu Gminy Czerwińsk nad Wisłą. W Urzędzie Gminy medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostały wręczone dwóm parom.

Głównymi bohaterami piątkowej uroczystości były pary małżeńskie:
Państwo Barbara i Stanisław Gmurczykowie
Państwo Aleksandra i Ryszard Kiełbasińscy

Ciekawostką jest fakt, że Jubilaci brali ślub tego samego dnia.

Dostojnych gości oraz ich rodziny przywitał Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski, Wójt Gminy Marcin Gortat oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Elżbieta Wojnarowska.
Wójt w imieniu Samorządu Gminy Czerwińsk nad Wisłą złożył jubilatom najserdeczniejsze życzenia zdrowia szczęści i dużo pomyślności na następne lata życia.

Po krótkich życzeniach nastąpiło wręczenie medali oraz pamiątkowych dyplomów. Aktu dekoracji „Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznawanym przez Prezydenta Polski dokonał Kierownik Delegatury wspólnie z Panią Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Uroczystości „złotych godów” zakończył toast szampanem i słodki poczęstunek w gronie najbliższej rodziny.

Szanownym Jubilatom życzymy kolejnych lat w zdrowiu i harmonii oraz radości i satysfakcji z tego, co zbudowali trwając przy sobie zgodnie z przyrzeczeniem: w zdrowiu i w chorobie, w smutku i w radości, w bogactwie i w biedzie.


Złote Gody w Gminie Czerwińsk komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl