:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE 2018 - ZJEDNOCZENI BULKOWO

Kiedy: 2018-06-22 , godzina: 22:37 | Gdzie: Bulkowo

Za nami trzecie Walne Zebranie Członków Klubu Sportowego „ZJEDNOCZENI” Bulkowo, które tradycyjnie odbyło się w Świetlicy Wiejskiej w Bulkowie. Na spotkaniu obecni byli przede wszystkim członkowie i zawodnicy Klubu, ale również Rodzice dzieci i młodzieży trenujących w klubie oraz zaproszeni goście – Wójt Gminy Bulkowo Pan Gabriel Graczyk, Radny Gminy Bulkowo Pan Mieczysław Józwiak, Prezes Zarzadu WAPO-TECH Pan Wojciech Wachol, Pani Anna Ostrowicka, Pan Andrzej Przedpełski. Kilku zaproszonych gości niestety nie dojechało.
Na zebraniu omówione zostały wszystkie działania za minione 1,5 roku oraz zostały przedstawione wszystkie sprawozdania za ten okres. Ponadto, Prezes Klubu Krzysztof Jakubiak w imieniu Zarządu Klubu przedstawił szeroki plan działania na sezon sportowy 2018/2019, w którym zaplanowanych jest wiele zadań związanych m.in. z aplikowaniem o środki zewnętrze, rozwój Akademii Piłkarskiej Zjednoczonych Bulkowo, udział w rozgrywkach ligowych i pucharowych, kształcenie kadry trenerskiej i rozwój procesu treningowego, udział i organizacja turniejów sportowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Podsumowując zebranie Zarząd Klubu przygotował podziękowania i upominki dla osób wspomagających klub.
Ponadto, Wójt Gminy Bulkowo Pan Gabriel Graczyk wręczył dla Klubu upominek sportowy oraz podziękował za współpracę i osiągnięcia na rzecz tworzenia i rozwoju sportu w Gminie Bulkowo.
Zwieńczeniem zebrania było uczczenie trzecich urodzin Klubu w bulkowskiej restauracji COALA Cafe.

Bulkowo, 22.06.2018 r.

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE 2018 - ZJEDNOCZENI BULKOWO komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl