:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  31°C lekkie zachmurzenie

ZJEDNOCZENI BULKOWO - PODPISANIE UMOWY W RAMACH PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE 2018

Kiedy: 2018-05-23 , godzina: 16:08 | Gdzie: Płock

Klub Sportowy „ZJEDNOCZENI” Bulkowo po raz drugi podpisał umowę na dofinansowanie w ramach Programu „Działaj Lokalnie”. W ramach konkursu otrzymaliśmy grant o wysokości 3.000,00 zł na realizację projektu pn. „Stadion w Bulkowie otwartym miejscem organizacji wydarzeń sportowych”. Celem zadania jest przystosowanie Stadionu Piłki Nożnej w Bulkowie do łatwiejszego dostępu do sprzętu sportowego poprzez zakup i montaż pawilonu przy boisku.
Wkład finansowy Klubu wyniesie ok 3.000,00 zł natomiast wkład niefinansowy klubu oszacowany został na 2.200,00 zł. Całkowita wartość projektu wyniesie 8.200,00 zł.
Realizacja projektu rozpocznie się od początku lipca, a pierwszym działaniem będzie przystosowanie terenu przy Stadionie w Bulkowie . Dzięki współpracy wsparcia w pracach udzielą pracownicy Gospodarki Komunalnej przy Urzędzie Gminy Bulkowo.
Koordynatorem i autorem projektu jest Krzysztof Jakubiak – Prezes Klubu. Ponadto, odpowiedzialnymi za realizację projektu jest również Zarząd Klubu w składzie Marcin Przedpełski, Mateusz Łaciński, Bartek Wójtewicz oraz Michal Józwiak.

Program realizowany jest przez Fundację „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem” w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Płocku. Polega on na realizacji m.in. Lokalnego Konkursu Grantowego pn. „Działaj Lokalnie”. Konkurs grantowy finansowany jest ze środków Powiatu Płockiego, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacji "FLZP Młodzi Razem”. Dodatkowo przedsięwzięcie wspierane jest przez zadanie pn. „Działaj lokalnie - rozwój NGO i aktywnych grup społecznych Powiatu Płockiego”, współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, realizowane przez Fundację w partnerstwie z Powiatem Płockim.

Płock, 23.05.2018 r.

ZJEDNOCZENI BULKOWO - PODPISANIE UMOWY W RAMACH PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl