:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Akademia z okazji Święta Niepodległości w SP Wyszogród

Kiedy: 2017-11-10 , godzina: 10:00 | Gdzie: Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie

„… Niepodobna oddać tego upojenia, tego szału radości, jaki ludność polską w tym momencie ogarnął. Po 120 latach prysły kordony. Nie ma „ich”. Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie! Własne państwo! Na zawsze! …”
Jędrzej Moraczewski

10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klas III uświetnili obchody 11 Listopada programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem p. U. Janiszewskiej, p. M. Świerczewskiej i p. M. Rakowskiej. Pamięć minionych dni i dumę z odzyskanej niepodległości przywołały piękne wiersze patriotyczne, przeplatane pieśniami w wykonaniu chóru szkolnego i trzecioklasistów pod kierunkiem p. Beaty Krzemińskiej.
Akademia uświadomiła wszystkim, jak ważna jest Polska - nasza Ojczyzna oraz co w dzisiejszych czasach znaczy słowo: Wolność. Dzieci w sposób bardzo wymowny i dojrzały przypomniały nam trudną drogę Polski do niepodległości.

Akademia z okazji Święta Niepodległości w SP Wyszogród komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl