:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Bicie rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji w Szkole Podstawowej w Wyszogrodzie

Kiedy: 2017-10-16 , godzina: 12:00 | Gdzie: Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie

  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie, w odpowiedzi na propozycję Fundacji WOŚP, postanowiła wziąć udział w próbie bicia rekordu w ilości osób, które jednocześnie prowadzą resuscytację.

Termin bicia tego rekordu wyznaczony był na dzień 16 października 2017 roku na godzinę 12.00, próba miała trwać do 12.30. W przedsięwzięciu tym na ośmiu fantomach wzięło udział 96 uczniów naszej szkoły.

Próba bicia Rekordu Guinnessa okazała się świetną okazją do wspólnej nauki resuscytacji i podstawowych czynności ratujących życie przez najmłodszych. Mamy nadzieję, że nasze uczestnictwo wydatnie przyczyniło się do ustanowienia rekordu, a jednocześnie stało się „lekcją powtórzeniową” jak ratować ludzkie życie.

Koordynatorem projektu był pan Wiesław Tomkiewic, który wraz z panem Mariuszem Sobczakiem, kontrolował prawidłowo wykonaną resuscytację oraz czuwał nad bezpiecznym przebiegiem akcji.


Bicie rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji w Szkole Podstawowej w Wyszogrodzie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się