:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Dzień Bezpiecznego Internetu w Sp Wyszogród

Kiedy: 2018-02-22 , godzina: 10:00 | Gdzie: SP Wyszogród

6 lutego 2018 r. obchodziliśmy w Polsce  „Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem: Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Organizatorzy tego dnia podkreślają, że: „Szacunek to pojęcie, które zawiera w sobie bardzo wiele treści. To istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji. Brak poszanowania innych osób, ich prywatności czy odmiennych poglądów skutkuje niepokojącymi zjawiskami, które pojawiają się w internecie m.in. cyberprzemocą, hejtem, sekstingiem, ksenofobią.”

W Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego podjęto szereg ważnych działań, mających na celu uświadomienie tego przedsięwzięcia. Odbyły się różne zajęcia, konkurs plastyczny, konkurs na plakat, zamieściliśmy gazetkę na korytarzu szkolnym. Zwieńczeniem tych działań było przedstawienie profilaktyczne w wykonaniu uczniów z klasy Vb pod opieką p. Beaty Krzemińskiej. Piątoklasiści z wielkim zaangażowaniem wcielili się w role, sugestywnie pokazali, jakie zagrożenia czyhają na nieświadomych zagrożeń użytkowników sieci. Cisza na sali podczas przedstawienia była najlepszą recenzją. Gratulujemy.

Dzień Bezpiecznego Internetu w Sp Wyszogród komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl