:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

PODSUMOWANIE PROJEKTU ZJEDNOCZONYCH BULKOWO W RAMACH PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE 2017

Kiedy: 2017-10-31 , godzina: 10:12 | Gdzie: Świetlica Wiejska w Bulkowie

Świetlica w Bulkowie wyremontowana i otwarta. Prace związane z remontem wewnętrznych ścian już się zakończyły. Ostatnim etapem projektu pn. „Świetlica Wiejska w Bulkowie miejscem aktywnej integracji społeczności lokalnej” był turniej typu CrossFit. W ramach projektu została min. wyremontowana Świetlica w Bulkowie, która również pełni funkcję siedziby Klubu Sportowego ZJEDNOCZENI BULKOWO. W dniu 3 października 2017 r., podczas podsumowania projektu zostały przedstawione wszystkie zrealizowane działania i cele oraz szereg dodatkowo zrealizowanych prac przez Gminę Bulkowo, dzięki czemu budynek jest funkcjonalny przez cały rok. Swoją obecnością podczas spotkania zaszczyciła Prezes Fundacji „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem” Pani Iwona Marczak. Ponadto, najlepsi uczestnicy turnieju CrossFit otrzymali nagrody, które wręczył Wójt Gminy Bulkowo Gabriel Graczyk. Pierwsze miejsce zajął Dawid Plewiński, drugie Marcin Przedpełski, a trzecie Mateusz Łaciński. 
Koordynatorem projektu był Krzysztof Jakubiak (Prezes Klubu Sportowego Zjednoczeni Bulkowo).
Program realizowany jest przez Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem" w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Płocku. Polega on na realizacji m.in. Lokalnego Konkursu Grantowego pn. „Działaj Lokalnie”. Konkurs grantowy finansowany jest ze środków Powiatu Płockiego, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacji "FLZP Młodzi Razem”. Dodatkowo przedsięwzięcie wspierane jest przez zadanie pn. „Działaj lokalnie - rozwój NGO i aktywnych grup społecznych Powiatu Płockiego”, współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, realizowane przez Fundację w partnerstwie z Powiatem Płockim.
Bulkowo, 31.10.2017 r.

PODSUMOWANIE PROJEKTU ZJEDNOCZONYCH BULKOWO W RAMACH PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE 2017 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl