:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  31°C lekkie zachmurzenie

Sukcesy uczniów SP Wyszogród w konkursach ekologicznych

Kiedy: 2017-11-18 , godzina: 17:00 | Gdzie: Wyszogród

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły przystąpili do dwóch konkursów ekologicznych. Zadaniem pierwszego pt. "Eko - rower", było zbudowanie modelu roweru z surowców wtórnych, którego celem było m.in. szerzenie wiedzy dotyczącej gospodarki o obiegu zamkniętym.

Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie pracowali w grupach. Zbudowali łącznie 9 rowerów. Jeden z nich wykonany pod kierunkiem p. K Żochowskiej zajął I miejsce w kategorii wiekowej 7-9 lat. Uczniowie, którzy go budowali to: Natalia Borkowska, Marcel Cichocki, Pola Jasińska oraz Nikola Głowińska.  Natomiast wyróżnienia otrzymali: Paulina Wiechecka, Małgorzata Centkowska, Laura Krzemińska, Maciej Siciński, Bartek Wiechecki, Jowita Janiszewska, Adam Janiszewski, Jakub Górnicki.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Galerii Wisła w Płocku w dnia 18 listopada 2017 r.

Z kolei w innym konkursie zorganizowanym przez Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku uczeń kl.6 B - Emil Szkop - otrzymał wyróżnienie za przygotowanie pracy plastycznej pt. ,,Co żyje w Wiśle?".

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy!!!

Sukcesy uczniów SP Wyszogród w konkursach ekologicznych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl