:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Sukcesy uczniów SP Wyszogród

Kiedy: 2018-02-02 , godzina: 11:00 | Gdzie: SP Wyszogród

Oświata, Sukcesy uczniów Wyszogród - zdjęcie, fotografia

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie wzięli udział w konkursach międzyszkolnych zorganizowanych w ramach obchodów Dnia Patrona przez Szkołę Podstawową im. Fryderyka Chopina w Kobylnikach.

W konkursie plastycznym zatytułowanym „Cztery pory roku w Żelazowej Woli” w kategorii klas I – III, III miejsce zajęła Agata Tatarka z klasy III b (opiekun p. U. Janiszewska). W kategorii klas IV – VII, III miejsce zajęła Jowita Janiszewska z klasy VI a (opiekun p. J. Boszko).

W konkursie recytatorskim pt.: „Chopin w poezji” w kategorii klas I – III, Anna Janczak z klasy II b zajęła I miejsce (opiekun p. B. Kolczyńska), a Lena Szymańska z klasy III a zajęła III miejsce (opiekun p. M. Świerczewska). W kategorii klas starszych I zasłużone miejsce otrzymała Zofia Zielińska z klasy VII a (opiekun p. K. Kiedrowska), III miejsce natomiast zajęła Natalia Jaroszewska z klasy VII b (opiekun p. I. Kolankowska).

Nagrodzonym bardzo serdecznie gratulujemy!

 

Sukcesy uczniów SP Wyszogród komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl