:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Relacja z zakończenia projektu "O finansach w bibliotece" w Bulkowie

Oświata, Relacja zakończenia projektu finansach bibliotece

W dniu 28 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu „O finansach… w bibliotece” prowadzonego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bulkowie. W spotkaniu kończącym realizację projektu udział wzięli seniorzy, którzy uczestniczyli w cyklu zajęć poświęconym finansom i bankowości, jak również zaproszony gość - Wójt Gminy Bulkowo Pan Gabriel Graczyk. Spotkanie było okazją do podsumowań działań w obrębie realizowanego projektu, poprosiliśmy  seniorów o wyrażenie opinii na temat organizacji kursu. Ku naszemu zadowoleniu wszyscy uczestnicy projektu- ocenili bardzo pozytywnie przebieg, jak i jakość spotkań oraz prowadzących. Certyfikaty ukończenia kursu wręczał seniorom Wójt Gminy Bulkowo Pan Gabriel Graczyk.

 

Przypomnijmy, że Gminna Biblioteka w Bulkowie wraz z 9 innymi placówkami z województwa mazowieckiego, została wybrana przez FRSI do udziału w piątej edycji projektu, którego głównym celem było poszerzenie wiedzy ekonomicznej wśród osób z grupy 50+ oraz przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób starszych. W trakcie organizowanych od maja do końca czerwca spotkań, uczestnicy pod kierunkiem odpowiednio przeszkolonych bibliotekarzy, mogli korzystać ze specjalnie opracowanego dla nich kursu e-learingowego, który przybliżył im podstawowe zagadnienia ekonomiczne, szczególnie ważne w życiu codziennym (tj. zakupy przez Internet, bankowość elektroniczna, przeliczanie walut, oszczędzanie, czy wpływ polityki banku centralnego na budżet domowy). Kurs zaliczyło 20 seniorów z terenu Gminy Bulkowo.

 

Projekt „O finansach w bibliotece” realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego został dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

 

Relacja z zakończenia projektu "O finansach w bibliotece" w Bulkowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-Wyszogrod.pl